שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
תוספות ל QuickLook | עריכת קבצי mp3 | שינוי סיסמה במערכת 10.7/10.8 | התקנת איות בעברית | תוכנת אופטימיזציה
מצגות - שיתוף מצגות PowerPoint
post_toolbar_back2_right

מצגות - שיתוף מצגות PowerPoint

בשנים האחרונות אנו עדים לעידן חדש המאופיין בשיתופיות ברחבי הרשת. בכל יום קמים עשרות אתרים ששמו להם למטרה להעלות את רמת השיתופיות ברשת וככאלה הם מאפשרים שיתוף של כמעט כל דבר.

שיתוף המידע ברשת נעשה באופן יומיומי. בכל רגע נתון אנשים משתפים את הגולשים האחרים במגוון דרכים וצורות. שיתוף מצגות היא אחת הדרכים הפופולאריות כיום לשיתוף מידע ברשת
האינטרנט ובמיוחד עלייתן של הרשתות החברתיות למיניהם הגבירו את הצורך של האדם לשתף את סביבתו בדברים שקורים לו, במעשים שהוא עושה כרגע ובכלל במחשבותיו, רצונותיו והגיגי ליבו.

רקעים למצגות ועריכת המצגת

אם בעבר שליחת מצגת כבדה עם תמונות מאירוע משפחתי הייתה תהליך מסובך, הרי שהיום באמצעות אתר ייעודי לשיתוף מצגות, השליחה הופכת לפעולה פשוטה ביותר.

הגולש יכול לשלב במצגת רקעים שונים, להוסיף תמונות או טקסטים ולאחר שסיים הוא יכול להעלותה לרשת ולשתף את חבריו ואת שאר הגולשים ביצירתו. כיום, הגולש אינו צריך עוד לשלוח לרשימת התפוצה שלו את המצגת עצמה שהכין, אלא הוא יכול כאמור להעלותה לאתר לשיתוף מצגות ולשלוח לחבריו אך ורק את הקישור למצגת.

מצגות להורדה בחינם במגוון נושאים

באתר Slidex ניתן למצוא מצגות להורדה בחינם באמצעותן הגולשים יכולים לקבל מידע רב על נושאים מגוונים ובכך להרחיב את הידע שלהם באותו נושא.
ישנן מצגות רבות אודות מוצרי אפל השונים כגון: אייפון, אייפוד, MacBook, iPad ועוד... שיתוף מצגות היא דרך טובה להעברת מסר, מידע בתצוגה גראפית משעשעת בשילוב של טקסט, רקעים ותמונות, ומאפשרת לגולשים לחפש אחר שלל מצגות ולהורידן ולעשות בהן כל שימוש העולה על רוחם.

מצגות - שיתוף מצגות PowerPoint
post_toolbar_back2_right
זמן יצירת העמוד: 0 שניות