שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
עברית כשפה מובילה בעיה | ניקוד בעברית במקינטוש | מקורות לרקעים לשולחן העבודה | תחליף למסנג'ר | מהי הדרך הטובה ביותר לצרוב סרט עבור מכשיר דיוידי?
post_toolbar_right
back2archive
17/10/2006 - 01:14
בשעה טובה ומוצלחת, אחרי 3-4 שנים שבה שירת אותי ה- Nokia 3100 נאמנה,
שנים שבהם הוא ספג המון(!) התעללויות, כולל מספר נפילות מרשימות לכל הדעות במהירות גבוהה מהאופנוע, הוא הוחלף.

הוחלף ב- N73 חדש ונוצץ. יחי המלך החדש. angel.png

בכל מקרה, אחרי ההתלהבות הראשונית (המאוד ישראלית) של שמיעת כלל הרינגטונים המגיעים איתו, פניתי לתכלס: איך מסנכרנים אותו עם הדבר הכסוף הזה שם על השולחן?

הנוקיה מגיע עם כבל USB ודיסק תוכנה בשם המאוד לא מעודד: PC Suite
שכמו שהשם מצהיר, אינה תומכת במק. חיבור כבל ה USB גם לא הניב תוצאות. uncertain.png

עברתי לאפשרות הבאה: חיבור עם Bluetooth. indigo.png
הפעלתי את האפשרות במכשיר, פתחתי את iSync, הוספתי עוד התקן. המחשב זיהה את הפלאפון, והודיע נחרצות שאין תמיכה לדגם הזה.

המממ....

אבלexcla.png חפירה הובילה לאתר של מפתח גרמני, שכתב פלגאין שמוסיף תמיכה למכשיר.
הורדתי אותו, העתקתי יפה לספרייה שאמרו לי להעתיק, וניסיתי שוב את ה Bluetooth. ה iSync אכן זיהה את המכשיר, ושהוא נתמך.

ואז ניסיתי את הסינכרון עם הלוח השנה ואנשי הקשר ואני חייב לציין שזה עובד מצויין. כל המידע הועתק כמו שצריך, אין בעיות ששמתי לב אליהן עם העיברית, כל ההתראות לפגישות פועלות גם בפלאפון, והחיים יפים.

דרך שיתוף הקבצים של ה- Bluetooth העברתי גם תמונות למחשב שצולמו עם המצלמה המדהימה (יחסית לפלאפון) שיש לו, ללא בעיה.

קראתי גם שמישהו כן הצליח לחבר את כבל ה USB, שאני מניח יכול להיות שימושי
יותר כשרוצים להעתיק קבצי מוסיקה, למרות שבכלליות אני מעדיף את ה Bluetooth.
אני תמיד מאבד את כל הכבלים האלה, ותמיד לא מוצאים אותם כשצריכים אותם.

בכל מקרה, אם מישהו מתלבט לגבי המכשיר; אני ממליץ בחום.

לילה טוב.

17/10/2006 - 01:31
17/10/2006 - 02:28
17/10/2006 - 01:42
17/10/2006 - 10:50
17/10/2006 - 15:27
17/10/2006 - 15:43
child בפנים...  -  שימי לב
18/10/2006 - 15:35
child איך קנית?  -  shamoo
post_toolbar_right
back2archive