שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
מסד נתוני טמפרטורה של מעבדי Intel | טלפון VOIP למק | רשת ביתית - פיסי ומק | פונטים בעברית | חלונות על מקינטוש
post_toolbar_right
back2archive
05/08/2009 - 23:20
לפני מספר חודשים רכשתי פלייסטיישן 3 בארה"ב, בעיקר כדי לנגן עליו סרטים בפורמט בלו ריי על גבי הפלזמה. עם הזמן גיליתי את היכולות שלו לנגן גם קבצי סרטים בהיידף, אבל נתקלתי בהרבה מאוד בעיות, בעיקר בגלל המגבלות של המכשיר, שמסוגל לנגן רק פורמטים מסויימים של וידאו (רמז: mkv לא נכלל ביניהם, כמובן).

ניסיתי אינספור המרות והעברות, כוננים ניידים, העתקות מדיסק און קי, שיטות מסורבלות כאלה ואחרות. חיפשתי פתרונות בעשרות פורומים, הורדתי מלא תוכנות, נתקלתי במגבלת גודל הקבצים שהפלייסטיישן מסוגל לקרוא (4 ג'יגה), ואכלתי הרבה קש.

בסופו של דבר שקלתי לרכוש תוכנה שתעשה סטרימינג מהמק לפלייסטיישן. הורדתי גירסת ניסיון, אבל הוידאו קרטע (יש לי רשת אלחוטית) ולא תמך, כמובן, בmkv.

בקיצור, טו מייק אה לונג סטורי שורט, מצאתי פתרון משובח. אז על מנת לחסוך מרבים וטובים מכם את החיפושים ובזבוז הזמן הנוראי, קבלו פתרון קליל וחינמי. תוכלו לנגן mkv, עם כתוביות, בכל גודל שתרצו, ובלי קרטוע (כי בטוח נתקלתם גם בבעיה הזו). זה עובד כמו קסם.

1. הורידו את התוכנה PS3 מדיה סרבר מהלינק הזה:
http://code.google.com/p/ps3mediaserver/

2. העתיקו את התוכנה לספריית האפליקציות שלכם, ופתחו אותה. תחת הלשונית folders sharing הגדירו את הספריה בה נמצאים קבצי הוידאו שלכם (אם הספריה נמצאת על הארדיסק חיצוני שמחובר למחשב, עלו עד הרמה הגבוהה ביותר של הספריות במחשב שלכם, ובחרו בספריית volumes. שם תראו את הכוננים המחוברים למחשב.

3. תחת הלשונית transcoding settings, הגדירו בשדה
Maximum Bandwidth in Mbits/s את הספרה 0.

4. בשדה שמתחת לשורה Mpeg2 video quality settings הקלידו את הערכים הבאים: keyint=25:vqmax=5:vqmin=2.

5. הדליקו את הפלייסטיישן. תחת "וידאו" תגלו אייקון לבן עם play ירוק בתוכו. הקליקו עליו, ושם תמצאו את הספריה עם קבצי הוידאו שלכם.

6. כדי לנגן קבצים עם כתוביות (באנגלית), פשוט העתיקו את קובץ הכתוביות, עם שם זהה לקובץ הוידאו (רק עם סיומת srt), לתוך הספריה שלכם, וזהו. הקובץ יתנגן עם כתוביות. לגבי כתוביות בעברית - אני עדיין בנסיונות, אז אשוב עם תשובה בקרוב.
 
06/08/2009 - 00:28
06/08/2009 - 07:27
child בהחלט  -  zvikico
06/08/2009 - 09:06
post_toolbar_right
back2archive
זמן יצירת העמוד: 0 שניות