שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
עברית לשירים ותמונות באייפון ואייפוד טאצ' | תיקוני ג'יבריש, כיוונות למייל ועוד... | תחליף למסנג'ר | פתרון להתחברות באתר מכבי שירותי בריאות | עיון ב iPhoto Library מכל תוכנה
11/09/2017 - 10:50
אינני חובבת של המקלדות הנוכחיות של אפל. למעשה, אינני חובבת של מקלדות הממברנה הנפוצות בכלל. מזה כמה שנים שאני משתמשת במקלדות מכאניות - גם בבית וגם בעבודה. חיברתי למק שלי מקלדת Ducky Shine 4 (שעוד היתה מחוברת למק הקודם), והכל עבד סבבה עד לפני שבוע.

בשבוע שעבר, המקלדת התחילה לרצד, ומדי פעם לשלוח אותיות משונות. חיברתי אותה ללינוקס שלי, ראיתי שהתופעה נמשכת, והגעתי למסקנה שכנראה יש איזשהו קצר במעגל של המקלדת. נאנחתי, קניתי מקלדת חדשה ויקרה למשרד, והבאתי מהמשרד מקלדת זהה לראשונה כדי לחבר שוב למק.

הכל נראה סבבה כמה ימים, אבל במוצאי שבת התעוררתי בלילה וראיתי את המק מאיר באור יקרות, והסתבר שהמקלדת שולחת תוים ללא הפסקה למק. כיביתי אותו. למחרת הדלקתי, והמקלדת המשיכה לשלוח תווים עד אינסוף, לא משנה לאיזה שקע USB חיברתי אותה.

בשלב הזה נראה לי כבר שהמק אשם, ולא קרתה תקלה אקראית במקלדת השניה ברציפות.

למישהו יש מושג איך אפשר לבדוק את הנושא בצורה יסודית? לדעתי, המק עדיין באחריות, אבל יש לי הרגשה שאם לא אגיע לאיידיגיטל עם הוכחה ניצחת שהמק שולח 15 וולט במקום 5 או משהו כזה, הם יגידו לי שהבעיה היא כמובן במקלדת צד שלישי שלי, ולא במק, ויסרבו לתקן.

מקלדת חדשה כזו עולה 850 ש"ח, רק לידיעת הקהל. crying.png
12/09/2017 - 13:24
child_blank

איזה מק?

-  רוחמה was_edit
12/09/2017 - 14:26
child_blank

איימק 27 אינץ' רטינה.

-  מקיסטית ותיקה
13/09/2017 - 12:46
14/09/2017 - 09:48
child_blank