שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
קניה באפל סטור- אפשרי! | פתרון להתחברות באתר מכבי שירותי בריאות | עברית לשירים ותמונות באייפון ואייפוד טאצ' | מקורות לרקעים לשולחן העבודה | טיפ לספארי 3
14/05/2018 - 16:14
14/05/2018 - 20:53
15/05/2018 - 16:29
כלומר האם המיילים שאשלח יגיעו לספאם אצל המדוורים?

בנוסף עליי לעדכן שבנתיים שלחתי את המיילים בדרך ימי בינמית כמעט, דרך שרת gmail, ונתקלתי בטיפשות רבה של המערכת ושל שרת השליחה;

1. בתוכנת contacts לא שמורים כלל האימיילים מתוכנת מייל.

2. גם לגוגל יש contacts משלו שמסתנכרן ברמה כזאת או אחרת עם המק. בנוסף יש לו טאב other contacts שם שמורים אימיילים רבים שאין להם כרטיס איש קשר.

3. השוויתי בין הכתובות אימייל שמצאתי בגוגל contacts לכתובת אימייל שתוכנת המייל מציעה להשלים לי כaouto fill ונחרדתי לגלות שמייל שומרת עוד כתובות נוספות בהשלמה אוטומטית. עברתי על כל הabc והאלף בית כדי להוציא משם את הכתובות. עדיין אני יודע בוודאות שיש כתובות שלא הצלחתי להגיע אליהן. אולי כאלה שלא השתמשתי בהן יותר משנה.

4. הגעתי לשתי קבוצות של 480 מיילים ושלחתי את המייל בשמחה. השרת של גוגל לא הסכים. למרות שהם מצהירים שהם מוכנים לשלוח bcc של 500 כתובות הם לא נתנו לי לשלוח.

5. פתחתי 9 חלונות מייל בתוכנת מייל העתקתי לתוכן את המייל 9 פעמים וחילקתי את הכתובות ל9 קבוצות ושלחתי. עבד. צהלה וששון. יש לי חשש סביר שבתוך הקבוצות היו כתובות מייל כפולות ואנשים קיבלו את המייל פעמיים.

אם מישהו קרא עד לכאן את רשמי הסיטואציה הקומית הזו, אני מודה לו. אני אצטרך לשלוח שוב מיילים כאלה, ואני חייב למצוא פתרון יותר טוב. אנסה את השרות כפי שהצעת. תודה לך. למען האמת שניסית שרות מקביל בשם active trail, אבל הוא ידע להוציא כתובות רק משרותי שיווק אחרים, מקווה שmailchimp קצת יותר נגיש למשתמש ביתי. אעדכן אם וכאשר אמצא פתרון לבעיות הנוספות. בכל אופן, אני זוכר שבגרסאות ישנות של מייל היה לה adress book עם כל הכתובות. מעניין אם יש לזה איפשהו שאריות ואפשר לגשת אליהן.

תודה
BHM
16/05/2018 - 08:14
16/05/2018 - 17:46
זמן יצירת העמוד: 0 שניות