שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
קיצורי מקשים | קניית מק בחו"ל | צילום מסך | פורמט HD | תוכנות גיבוי
14/05/2018 - 16:14
14/05/2018 - 20:53
15/05/2018 - 16:29
16/05/2018 - 08:14
זו בדיוק המטרה שלהם.
אתה יכול לנהל שם רשימת נמענים, לשלוח אימיילים מעוצבים, לראות סטטיסטיקות על פתיחה וכד׳.
האימיילים עצמם נשלחים מראש עם כל התמיכה החוקית הנדרשת: לינק להסרה למי שלא רוצה לקבל יותר, משלוח בצורה שלא מקפיצה את כל מסנני הספאם וגם (אם תבנה) אפשרות לקרוא את ההודעה בתור דף אינטרנט אם המקבל לא קיבל אותה טוב.

** לא בדקתי עלויות של שירותי אימייל. ברור שמעל נפחים מסויימים זה יעלה כסף. (אנחנו משתמשים בזה בעבודה וההתעסקות בעלויות היא לא מענייני)

עכשיו לגבי הבעיות שהיו לך במק/ג׳ימייל:

1. אתה צריך לקשר באופן אקטיבי בין אימייל לאיש קשר ממשי. בינינו, לא היית רוצה שכל ספאמר יהפוך לאיש קשר שלך. בתוכנת מייל אפשר להקליק על הודעה ולבחור להוסיף את המשתמש לאיש קשר (או לעדכן איש קשר קיים).

2. אחת הסיבות שנטשתי בזמנו את מייל של אפל היתה סנכרון מסורבל עם חשבונות ג׳ימייל. לכן אני לא יודעת איך זה עובד היום (אולי השתפר?). אבל גם בג׳ימייל עצמו, ברירת המחדל היא שלא כל אימייל שקיבלת יהפוך באופן אוטומטי לאיש קשר שלך.

אם תנהל ותארגן את רשימת אנשי הקשר שלך באופן אקטיבי - תוכל להשתמש בה ביעילות. אין בעיה לסנכרן ל-contacts של המק את חשבון הג׳ימייל (בתור אחד מהחשבונות). לסדר בקבוצות או ״קבוצות חכמות״ (שאני מעדיפה, כי הן חכמות) ולשלוח לקבוצה.

לגבי משלוח בכמויות מסחריות מתוכנה ביתית (480 נמענים זו כמות מסחרית) - אין לי נסיון בזה ומדוע גוגל חסמה אותך. מעולם לא שלחתי אימייל אישי לכ״כ הרבה נמענים (אפילו בחתונה שלי, לפני השימוש באימייל, לא היו כ״כ הרבה הזמנות). ואם מדובר במשלוח של אימייל שאיננו אישי - אז ודאי שכדאי לך להשתמש בשירות עסקי כלשהו.
16/05/2018 - 17:46
זמן יצירת העמוד: 0 שניות