שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
לוח שנה עברי ל-iCal | ניקוד בעברית במקינטוש | איות בעברית | כתוביות בעברית | לימוד הקלדה עיוורת, בחינם!
05/10/2018 - 08:16
parent

iMac Pro , ביזיון

-  raanan2707
05/10/2018 - 09:46
ה iMac Pro הוא מחשב נישה לקהל מאוד ספציפי של משתמשים שיכולים להנות מהחומרה העדיפה שלו.

אין כאן הרבה הפתעות - המעבד, המעבד הגרפי, הזכרון וכו ידועים, וההשלכות שלהם ידועות. ידוע שמעבדי ה Xeon המקצועיים טיפה מאחור בביצועי ליבה יחידה אבל מצטיינים בביצועים מרובי ליבות.

חלק מהמשתמשים הספציפים אליהם מיועד המחשב מסוגלים לנתח בעצמם ולהבין האם קניית מחשב כזה כדאית עבורם. אנשים כמוני, למשל, שמריצים תהליכים כבדים ברקע וממשיכים לעבוד על הרבה תוכנות באופן אינטראקטיבי. אנשים כאלה יוכלו לנצל היטב תוספת ליבות (אני כרגע לא מתכנן שידרוג - אבל אם הייתי, הייתי שוקל את ה iMac Pro).

אחרים יכולים לפנות לסקירות מקיפות שמנתחות את ביצועי המחשב בתוכנות שונות ותחת תנאים שונים. יש אינספור כאלה. שניים לדוגמא:
קישור...

קישור...

האחרון בדק את המחשב במספר תוכנות מקצועיות, לא דווקא של אפל. בחלק מהן, שלא מנצל ריבוי ליבות, ה iMac הרגיל היה אפילו מהיר יותר. באחרות, ה iMac Pro היה מהיר בהרבה יותר.

הסיכום שלו:

The iMac Pro really is a "Pro" machine stuffed into a beautiful shell with mated with one of the best displays on the market. With the the base price coming in at $1,300 more than an iMac with the same RAM and storage, this will be a computer that makes sense for a lot of consumers.

If you're a photographer or a video editor that doesn't push your machine to its limits, it's likely that the iMac 5K will do a great job for you, and it even could be a bit faster in some tasks. But for those who have workflows suitable to parallel processing, and really need the extra push that the 8 or more cores will give you coupled with the Vega, this is the machine for you.

05/10/2018 - 11:40
05/10/2018 - 12:26
child

תשובות

-  שאול מ. was_edit
05/10/2018 - 12:55
child

תגובה !

-  raanan2707
זמן יצירת העמוד: 0 שניות