שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
מהי הדרך הטובה ביותר לצרוב סרט עבור מכשיר דיוידי? | תוסף תרגום לפיירפוקס | קניה בחנות אייטונס | קניה באפל סטור- אפשרי! | עברית נכתבת לאט בנמר שלג (10.6)
24/07/2019 - 20:55
היי חברים, שאלה ראשונה שלי כאן, אבל אני קצת אובד עצות - אני עובד במחלקת IT עבור אירגון עם מחלקה שמשתמשת בכ-15 במחשבי מק שנמצאים ברשת סגורה, כלומר הם בדומיין (מבוסס ווינדוס), עם שרת dns, שרתי קבצים וכו.
לאחרונה התחלנו בשידרוג של המחשבים שהריצו סיירה למואבה. בדקנו שני מחשבים עד כה - 2017 ו-2012. שמנו לב שהם רצים בצורה איטית ביותר, ולאחר שחקרנו קצת ראינו ב-activity monitor שכל תוכנה שעולה מנסה לגשת לאינטרנט לאימות, כנראה שזה שיפור אבטחה של מואבה. מאחר שהוא מחובר לרשת הוא ממשיך לחפש יציאה לאינטרנט, אבל לא מוצא ולכן ממשיך שוב ושוב ו"טוחן את המעבד. ברגע שמנתקים את כבל הרשת (גם בלי לעבור לווי פיי), הכל חוזר לשגרה, אבל אז כמובן שאין גישה למדפסות, שרתים ובעיקר אי אפשר לעשות אוטנטיקציה בחלון ה-login. אותו דבר קורה אם מקצים ip ידני ללא dns, אבל כמובן שגם אם עורכים את קובץ ה-host, זה יוצר בעיות כמו לעשות לוג אין עם יוזר דומייני.
מישהו נתקל במשהו כזה או יודע איך אפשר להריץ את מואבה ברשת סגורה בלי שהוא יחשוב שיש לו סיבה לגשת לאינטרנט?
עזרתכם תוערך מאוד, תודה!
25/07/2019 - 07:41
25/07/2019 - 17:25
27/07/2019 - 11:17
זמן יצירת העמוד: 0 שניות