שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
צילום מסך | תיקון שגיאה בהארד דיסק | טיפים ללאופרד | לגזור קטעים מ DVD | צפיה באח הגדול
21/02/2020 - 08:13

אני עובד כבר יותר מעשרים שנה עם תוכנת דוא”ל סימונקי מבית מוזילה. תוכנה זאת הייתה שיא-השיאים לפני הולדת אפל-מייל, ואני ממשיך איתה עד היום בכוח האנרציה. הבעייה היא שכיום עתידה לוט בערפל וזה כמה שנים שאני מנסה לייצא את כל תיקיית המיילים שלי (עכשיו יותר מ-38,000 בכשלוש-מאות תיקים) לאפל-מייל ולהמשיך לעבוד עם האחרונה בלבד. הסתבר שזאת משימה בלתי אפשרית, בעיקר משום שסימונקי במקורה אינה כוללת פונקציית יצוא. לא מפתחי סימונקי ולא היועצים בחנויות אפל בארצות שנות בעולם הצליחו לבוא עם פיתרון. המקסימום שניתן להגיע אליו היה העברה מבולגנת של קרוב למחצית המיילים, לא יותר.
לאחרונה התגלגלו שמועות (שבינתיים הוכחשו) שקטלינה לא תומכת בסימונקי ומי שנשאר איתה – אכל אותה. שמועה זאת דרבנה אותי לפעולה בפורום של סימונקי, בו לחצתי על מפתחים שיציעו פיתרון. חלק מההצעות עזר ככוסות-רוח למת, אך בסופו של דבר השבוע הציע מפתח אחד לעשות זאת באמצעות המרת כל המיילים של סימוומקי למסמכי אי-אמ-אל (דבר שמבוצע בנקל) ואז יצואם לתוכנת אפל-מייל. התוצאה מדהימה – ממש מעשה בשפים.
אם מישהו מהחברים נתקל בבעיה זאת – הפתרון הוא בדף 4 של אתר פורום סימונקי
בקישור

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=40&t=3058403&sid=880e6d8f728c3ca601d3a2395ae6d088&start=45

בהצלחה ושבת שלום

--
זמן יצירת העמוד: 0.1 שניות