שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
פריסת קבצי RAR | לוח שנה עברי ל-iCal | ספארי - פתיחת לינק בטאב במקום חלון | פתרון (חלקי) לבעיית החלפת השפות בלאופרד | מילון עברי - אנגלי - עברי
15/09/2020 - 14:29
קבצים מצורפים
בוודאות גבוהה:

שעון סדרה 6 - גרסה חדשה של השעון תושק, תוספת מרכזית תהיה חיישן רמת חמצן בדם, מעבר לזה לא ממש ידוע או בולט מעבר לעיצוב זהה כמעט לדורות הקודמים ובאותם גדלים נוכחיים.
שעון בגרסה מוזלת - כנראה וריאציה על סדרה 4 אבל שתיחשב כמו דגם חדש. עם פיצרים של סדרה 4 ללא מסך פועל תמיד למשל.
אייפד אייר 4 - עיצוב דומה לאייפד פרו הנוכחי עם מסך שנמתח על כל פני המכשיר, אבל ללא פיצרים מתקדמים כמו המעבד הכי חדש או מסך עם ProMotion. אין הרבה מידע אחר אבל ככל הנראה יגיע עם חיבוריות למקלדת אפל, אך לא בטוח שלאחרונה עם הטראקפד, זאת כדי לשמור על בידול מהפרו.
רצועות חדשות לשעון - כאילו, דה...
מערכות הפעלה - כיון שמשיקים מכשירים חדשים אפל תעדיף שיגיעו עם מערכת ההפעלה החדשה. במקרה של השעון מדובר בגרסה 7, שמחייבת גם את גרסה 14 באייפון. כלומר לא יהיה מנוס מלהשיק לכל הפחות את watchOS 7 ואת iOS 14 בצורה רשמית. iPadOS 14 היא פחות בגדר חובה, אבל אני לא רואה סיבה שלא ישיקו גם אותה. את macOS 11 לעומת זאת אני ממש לא בטוח שנראה בצורה רשמית, אולי ידברו עליה ויציגו שוב, אבל לא נראה אותה יחד עם כל השאר.
תאריכים: המכשירים יתחילו להימכר במכירה מוקדמת כנראה כבר בשישי הקרוב ויגיע לחנויות (או לרוכשים הראשונים) בשישי הבא. מערכות ההפעלה יהיו זמינות לכולם כנראה מחמישי הבא.

בסבירות בינונית:
אייפד מיני - לא היו כמעט שמועות עליו, אבל לאפל לפעמים יש מכשירים שפשוט נעלמים מהמלאי והדיבור עליהם נעלם מול שמועות על מכשירים אחרים. יכול להיות שיהיה מאוד דומה לאייר החדש.
אפל טיוי - גם עליו לא היו כמעט שמועות עדכניות, אבל כמו עם האייפד מיני הוא מספיק נשכח כדי שנשמע עליו בהפתעה פתאום.
אפל טיוי פלוס - גם אם לא נראה אפל טיוי, נשמע על שירות אפל טיוי פלוס, על סדרות חדשות, תכניות לשנה הקרובה, עדכונים ואולי גם המשך של שנה חינם לרוכשים מכשיר אפל חדש.
חבילת שירות Apple One - כמעט ושמתי אותו בסבירות נמוכה כיון שיעדיפו לצוות את זה עם אייפון חדש ועדכונים לשירות המוזיקה. אבל אולי בכל זאת יגידו משהו גם על הבאנדל שיכיל מספר שירותים של אפל, כשאפל מיוזיק ביניהם, במחיר מופחת ביחס למחיר רגיל של כולם יחד.

בסבירות נמוכה אבל לעולם אל תגיד לא:
אייפון 12 ושות׳ - לכמה דקות היינו בטוחים שזה יהיה אירוע אייפונים, אבל כל השמועות הוציאו את הרוח מהמפרשים וככל הנראה נראה את האייפונים באירוע נפרד עוד כמה שבועות. תמיד יש סיכוי נמוך שנראה משהו - רמיזה או הכנה למשהו אחר, אבל סיכוי קלוש מאוד שיהיה זמן לזה.
אביזרי AirTags - טוענים שהם מוכנים בייצור, אבל פחות מתאימים לאירוע כזה ויותר לאייפון.
אזניות AirPods Studio - כנ״ל.
הומפוד - גרסת מיני או משהו אחר חדש ומעניין כנראה לא ייצא ותאריך היעד רחוק כנראה.
מקים חדשים - בעיקר מק חדש עם אפל סיליקון. די בטוח שלא נראה משהו רשמי, אבל יש סיכוי שנשמע על מחשב עתידי וכמה רמזים על המפרט או היכולות שלו, אבל ייצא למכירה רק עוד כמה חודשים. דומה לאיך שבעבר הציגו מק פרו ואיימק פרו, ללא תאריך יציאה ברור.

שכחתי משהו? כיתבו לי בתגובות!


ליווי חי של האירוע כאן: קישור...
סיכום של האירוע בשידור חי כאן: קישור...
יוטיוב של של סיכום האירוע בשידור חי כאן:
קישור...
ויש גם ערוץ דיסקורד לצאט חי תוך כדי: קישור...
זמן יצירת העמוד: 0 שניות