שם משתמש:  סיסמא: 
פרסום ממוקד לעסק שלך
לצפיה בכל התגיות (שאלות נפוצות) לחץ כאן
תוכנת אופטימיזציה | מצלמת אינטרנט למק | טיפים ללאופרד | תחליפים שונים לצייר | קודאקים/תוכנות לוידאו
31/12/2020 - 22:18
01/01/2021 - 17:10
01/01/2021 - 19:32
child

תודה אסף

-  abe-ariel

העברת התכולה ממחשב למחשב עברה בהצלחה.
הבעיה שלי היא עם תיקיית הדוא”ל.
בשל סיבות היסטוריות, שתחילתן לפני שתוכנת OSX נולדה, אני תקוע עם סי-מונקי מבית מוזילה, שמזה שנים רציתי להתגרש ממנה. הצרה היא שלא ניתן היה להמיר מסי-מונקי לאפל-מייל עם תוצאות סבירות. כמחצית המיילים הלכו תמיד לאיבווד בזמן ההמרה.
בעיית סי-מונקי התעצמה עכשיו, משום שתוכנת דואר זאת – שבעיקרון היא טובה מאוד – טרם הותאמה לביג סור ואף אחד לא יודע מתי המפתחים שלה יעשו את הנדרש. התוצאה בשבילי היא מצב בלתי מתקבל על הדעת — שימוש בשני מחשבים: אחד עבור דוא”ל ושני עבור שאר השימושים. למחשב הישן (בן שבע) יש גם סוללה מנופחת שמדאיגה אותי מאוד.
בתחילת 2020 קיבלתי מאחד המפתחים של סי-מונקי הוראות כיצד להמיר מסימונקי לאפל מייל – בדרך עקלקלה ואיטית. דחיתי את הביצוע ככל שיכולתי ועכשיו לא נותרה לי ברירה: יש לי כארבעים אלף מיילים בשלוש מאות תיקים ונראה לי שזה ייקח 30-40 שעות עבודה.
מאחר שביג סור הוא בלתי אפשרי לסי-מונקי, אני חייב לבצע את ההמרה לאפל-מייל במחשב הישן ואחר כך להעביר את כל תיקי הדואר המומרים ליישום אפל-מייל במחשב החדש.
אני מקווה שזה לא יהיה סיפור בפני עצמו.
שוב תודה, שנה טובה ושבת שלום

זמן יצירת העמוד: 0.1 שניות